Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

gestart

In het topic over laatst aangeschafte retrospul uitte PeterNY deze kreet: Terpen Tijn! Waarop ik vroeg:

Terpen Tijn? Wat heeft die er nou mee te maken??

 

PeterNY gaf geen reactie. Het was natuurlijk wel offtopic in dat topic, vandaar deze nieuwe, aangepaste vraag.

 

 

gepost

Ik doelde inderdaad op Olivier B. Bommel. O, Professor Sickbock was ik bang voor als kind.

 

Tijn.jpg.1090550cfbe1e03177f15129026468de.jpg

 

Een bladzijde uit de Bommelbank, een database over Bommeldingen,  uit de RUN magazine, nr 11 geloof ik, maar daar gekleurd.

 

  • 1 month later...
gepost

Volgens Wikipedia niet.

 

Jij hebt het over deze professor?

 

Professor Zbygniew Prlwytzkofsky (in andere bronnen ook wel Prlwytzkofski) is een stripfiguur in de Bommelsaga, geschreven en getekend door Marten Toonder. Prlwytzkofsky doet zijn intrede in het verhaal Het monster van Loch Ness uit 1947.

 

Hij is een van de weinige figuren in de verhalen van Bommel die een menselijke gestalte heeft, naast Terpen Tijn, Hocus P. Pas en de Zwarte Zwadderneel.

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...