Ga naar inhoud

  

3 leden hebben gestemd

  1. 1. Welk spel geniet jouw voorkeur?

    • Mega Man 3
      1
    • Super Mario Land 2
      2


Aanbevolen berichten

gestart

De Beste 2D Platformer: Ronde 2.6

Mega Man 3

In het jaar 200x moet Mega Man wederom de strijd aangaan met Dr. Wily en de krankzinnig geworden Robot Masters. In zijn strijd tegen het kwaad kwijt Mega Man de hulp van de robothond Rush. Rush kan je onder andere helpen door te veranderen in een trampoline, onderzeeër, of jet.

vs.

Super Mario Land 2: Six Golden Coins

Terwijl Mario weg was om prinses Daisy te redden in Sarasaland (Super Mario Land 1) heeft Mario's boosaardige neef zijn thuisland overgenomen. Alle inwoners zijn gehersenspoeld en zien Mario nu als hun vijand. Om Wario te kunnen verslaan moet Mario de zes gouden munten verzamelen om het paleis binnen te komen.

Welk spel geniet jouw voorkeur?

gepost

Mega Man 3 is gewoon een sublieme platformer, een heel ander soort platformer dan de Mario-reeks, maar door de moeilijkheidsgraad en ongelofelijk goede besturing is Mega Man voor mij het betere spel.

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...