Heer_van_Bartolhoven 2 maart 2004 gestart 2 maart 2004 gestart Er zijn in het verleden weleens brieven verstuurd naar Aad van Toor, Paul van Gorcum, Joep Dikmans en Paul van Soest als ik me niet vergis. Het leek me een goede idee een topic te openen waar in iedereen diens vragen aan een van de acteurs kwijt kan, zodat na een aantal inzendingen zo een brief verstuurd kan worden.
Heer_van_Bartolhoven 2 maart 2004 gepost Auteur 2 maart 2004 gepost Mijn vraag aan Paul van Gorcum: Had u een nepsnor voor B&A of liet u die speciaal staan? Intussen gesteld
wonderer 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost Goed idee! Ik was van plan over een week of twee nog een mail naar Paul te sturen, als die kaart hem nog vers in het geheugen ligt Mijn vragen: -Waarom dat jungle pak? -Hoe heb je je op de rol van de Baron voorbereid?
jennoH 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost Beste Baron, Heb je nog contact met *b2* , *harry* , *B100* , *joris* , *kapitein* ???
jordy 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost zou u mee willen werken aan onze film ? dat hij speciaal voor die film nog 1x drommels drommels en nog eens drommels zou willen zeggen
wonderer 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost Oh ja, vraagje voor het Adriaan interview: hoe kwam je op het idee voor dat stoere acrobatenpak
Vlugge-Japie 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost Dat antwoord weet ik. In Vlaardingen is een dergelijk Johnny-pak al tientallen jaren in de mode.
wonderer 2 maart 2004 gepost 2 maart 2004 gepost Dat antwoord weet ik. In Vlaardingen is een dergelijk Johnny-pak al tientallen jaren in de mode. Ik ga liever voor het officiele antwoord, als je het niet erg vindt. Ik heb namelijk het vermoeden dat ze helemaal niet in Vlaardingen waren toen Adriaan deze kledij koos.
Heer_van_Bartolhoven 2 maart 2004 gepost Auteur 2 maart 2004 gepost Aan Paul van Gorcum: Werd u weleens door kinderen herkend als de baron uit Bassie en Adriaan?
japio 4 maart 2004 gepost 4 maart 2004 gepost Aan dhr Van Gorcum: hoe bent u aan de rol van de baron gekomen?
jennoH 4 maart 2004 gepost 4 maart 2004 gepost van welke serie heb jij het meest genoten? aan : De Baron
Joost 4 maart 2004 gepost 4 maart 2004 gepost Ik ben wel erg benieuwd naar de mening van Adriaan over al die goofs die in de loop der tijd zijn verzameld.
wonderer 5 maart 2004 gepost 5 maart 2004 gepost Aan Adriaan: Die stunts in de eerdere series waren best link. Nooit bang geweest dat er iets mis ging? (je wil toch niet van de Euromast afmieteren...)
Graansnuit 5 maart 2004 gepost 5 maart 2004 gepost Op bassie-adriaan.nl kun je op Adriaan's hompage al je vragen aan Aad kwijt, ook al zal het even duren voordat ie ze beantwoord.
wonderer 5 maart 2004 gepost 5 maart 2004 gepost Op bassie-adriaan.nl kun je op Adriaan's hompage al je vragen aan Aad kwijt, ook al zal het even duren voordat ie ze beantwoord. Weet ik, maar ik heb zijn persoonlijke e-mail adres en het adres van Paul van Gorcum ook. Ik heb het vage vermoeden ook dat ie mij eerder antwoordt, ik heb tot nu toe altijd antwoord gehad, hetzij via de mail, hetzij via de site (twee keer ). Ik was van plan om eind van de maand of zo een interviewtje te sturen, net zoals eerder naar de Baron, HH en B2.
Baron_van_Neemwegge 6 maart 2004 gepost 6 maart 2004 gepost Aan Aad: Welke rol vond je leuker om te spelen: Adriaan of de Baron
wonderer 6 maart 2004 gepost 6 maart 2004 gepost Aan Aad: Je hebt zoveel verschillende dingen gedaan, acteren, regisseren, scenario schrijven, liedjes schrijven, misschien zelfs wel locaties gescout en acteurs gecast... wat vond je nou het leukst om te doen, en wat het minst leuk?
Baron_van_Neemwegge 10 maart 2004 gepost 10 maart 2004 gepost Op verzoek van Wonderer (ook in ander topic te vinden ) Een vraag over het huisje op de hei in de verzonken stad: Het "kijk dit is het boevenhuis shot" is niet hetzelfde huis als dat ze gebruikten als de echte buitenkant van het boevenhuis. Waarom hebben ze niet hetzelfde huis genomen??
wonderer 10 maart 2004 gepost 10 maart 2004 gepost Aan Aad: Waarom heeft Robin in zo'n beetje alle series, inclusief hoorspelen, een andere stem? Aan Hans Otjes: Hoe verklaar je het feit dat de Kapitein Nederlands praat, en Jerom Vandersteen Vlaams? Hoe was het werken voor deze serie? Was die groene schmink niet ontzettend lastig?
Baron_van_Neemwegge 10 maart 2004 gepost 10 maart 2004 gepost Voor o.a. Hans otjes en andere acteurs: Hoe is het om met Aad en Bas te werken. Eisen ze veel? Zijn ze collegiaal? Al dat soort vragen
Joost 10 maart 2004 gepost 10 maart 2004 gepost N.a.v. het topic Toevallige voorbijgangers een vraag aan Adriaan: Zijn er wel eens moeilijkheden geweest tijdens het filmen van buitenscènes door publiek dat zich overal mee bemoeide?
wonderer 23 maart 2004 gepost 23 maart 2004 gepost Aan Paul van Gorcum: Hebben de boeven ooit een liedje gezongen in de Amerika serie, en bestaat daar beeld-/geluidsmateriaal van? Wat was het voor liedje? Waarom zat het niet in de serie? etc
djkoelkast 23 maart 2004 gepost 23 maart 2004 gepost vraag aan aad: waarom is het liedje 'st. maarten' dat wel op de CD reis vol verrassingen staat nooit in de serie gebruikt?
Hinse 23 maart 2004 gepost 23 maart 2004 gepost vraag aan aad:waarom is het liedje 'st. maarten' dat wel op de CD reis vol verrassingen staat nooit in de serie gebruikt? Zal wel tijdgebrek zijn, net als de liedjes van Geheime Agenten die niet in de serie gebruikt werden.
wonderer 28 maart 2004 gepost 28 maart 2004 gepost Als iedereen het ermee eens is, stuur ik deze brief binnenkort naar Paul van Gorcum. Beste Paul, Hopelijk heeft u een fijne verjaardag gehad en kon u onze kleine blijk van bewondering waarderen. We hopen dat u tijd en zin heeft om een paar van onze brandende vragen te beantwoorden. Hier komen ze: -Had u een nepsnor voor B&A of liet u die speciaal staan? -Wat is de gedachte achter het jungle pak in de Reis door Amerika? Het is niet zo "classy" als het groene kostuum in de eerdere afleveringen of de varkentjesdas in Europa. -Hoe heeft u zich op de rol van de Baron voorbereid? Al in de eerste scenes van De Kroon zet u de Baron in detail neer, de manier waarop hij staat, de gezichtsuitdrukkingen... hoe vult u zo'n rol in? -Hoe kwam u in contact met de gebroeders van Toor? U heeft drie rollen gespeeld, heeft u daarvoor auditie gedaan of hebben ze u gevraagd? -Er gaan geruchten dat de boeven ook een liedje hebben gezongen in de laatste serie. Hoe zit dat precies? -Welke serie kijkt u zelf het liefste terug, en waarom? We zouden het echt geweldig vinden als u deze vragen zou willen beantwoorden. Vriendelijke groeten namens alle Acrobatavieren, Maike Salet Woordvoerder Acrobatavieren: DE Bassie en Adriaan fanclub Ik hoor het wel als ik nog vragen mis.
Freek 28 maart 2004 gepost 28 maart 2004 gepost Als iedereen het ermee eens is, stuur ik deze brief binnenkort naar Paul van Gorcum.Brief aan Paul Ik hoor het wel als ik nog vragen mis. 't Is een goeie brief wonderer . Ik zou zeggen: Verstuur maar!
Bassiefan 28 maart 2004 gepost 28 maart 2004 gepost Het schijnt dat de boeven op de afscheidsvoorstellingen een liedje zouden gezongen hebben voor Bassie & Adriaan. Misschien is dat het liedje dat jullie bedoelen??
wonderer 5 april 2004 gepost 5 april 2004 gepost Aan Aad: Is die scene met de ontploffende Ford Sierra in Amerika opgenomen of in Nederland?
japio 5 april 2004 gepost 5 april 2004 gepost Aan Adriaan Lag dat cementvloertje in Nederland en zo ja, in welk park zijn die scenes opgenomen?
wonderer 28 april 2004 gepost 28 april 2004 gepost Ik heb het e-mail adres van Theo van Woerden, juist, de beroemde agent uit de Kroon, dus als jullie vragen hebben, dan kan ik hem binnenkort een mailtje sturen
wonderer 13 mei 2004 gepost 13 mei 2004 gepost schop Kom op jongens, vragen, dan kan ik een interview maken.
japio 13 mei 2004 gepost 13 mei 2004 gepost schopKom op jongens, vragen, dan kan ik een interview maken. dan zal ik de eerste zijn. 1) hoe kwam u terecht in de b&a serie "de verdwenen kroon" ? 2) bent u in werkelijkheid ook politieagent?
Maikotjuh 13 mei 2004 gepost 13 mei 2004 gepost Hoe waren de ervaringen op de set? Bloopers? Zijn er andere projecten waaraan u uw medewerking als acteur hebt verbonden?
Cold45 13 mei 2004 gepost 13 mei 2004 gepost Ik heb het e-mail adres van Theo van Woerden, juist, de beroemde agent uit de Kroon, dus als jullie vragen hebben, dan kan ik hem binnenkort een mailtje sturen ik neem aan dat we het hebben over: ? hmmz vraagje: heeft u nog meer acteerwerk verricht dan voor B&A?
Baron_van_Neemwegge 13 mei 2004 gepost 13 mei 2004 gepost Hoe is het om met Aad en Bas te werken? Zijn ze erg perfectionistisch? Tja, het is een klassieker, maar hij doet het altijd goed volgens mij
Joost 15 mei 2004 gepost 15 mei 2004 gepost Aan Theo van Woerden: Bent u, bij het terugzien van de serie De verdwenen Kroon, tevreden over uw optreden of zijn er dingen die u anders had willen doen achteraf gezien?
wonderer 19 mei 2004 gepost 19 mei 2004 gepost Als je nog toevoegingen hebt, nu doen, donderdag nacht stuur ik hem weg. Beste Theo,Hierbij dan het beloofde interview. U werkt nu bij de marechaussee, wat doet vermoeden dat u in de tijd van de Kroon ook al bij de politie werkte. Hoe komt u dan terecht bij een televisieserie als Bassie en Adriaan? Bent u, bij het terugzien van de serie De verdwenen Kroon, tevreden over uw optreden of zijn er dingen die u anders had willen doen achteraf gezien? Uw rol als politieagent heeft u, vooral bij de die-hard B&A fans, toch wel een cultstatus opgeleverd. Wat vindt u daarvan? Wat was uw aandeel in de serie De reis door Amerika? U staat op de aftiteling maar komt verder in de serie niet voor. Hoe bevielen de opnames u? Moesten er veel takes over, of ging alles redelijk gemakkelijk? Wat vond u de leukste scene om op te nemen? Bent u familie van Ina van Toor - van Woerden of is dat toeval? Hoe was de samenwerking met de rest van de cast en crew? Zou u in een hypothetische situatie opnieuw een rol willen spelen in een Bassie en Adriaan productie of vond u het na de Kroon wel mooi geweest? Bent u in nog andere televisieproducties te bewonderen of was De Kroon een eenmalig uitstapje? Alvast ontzettend bedankt voor het beantwoorden. We kijken allemaal erg uit naar uw reactie. Namens alle Acrobatavieren, Wonderer Oh ja... hoe zeker weten we eigenlijk dat Theo de krullenkop met de snor is? Voor hetzelfde geld is ie Wachtmeester Elsink. Kan iemand het even bevestigen, anders staat het zo stom...
Uncle Ar 19 mei 2004 gepost 19 mei 2004 gepost Wat was uw aandeel in de serie De reis door Amerika? U staat op de aftiteling maar komt verder in de serie niet voor. Ik zie hem nergens staan op de aftiteling, maar goed. Het is al laat. Volgens mij aan de stem te horen is hij één van de twee agenten die door Bassie opgebeld worden terwijl de boeven aan het inbreken zijn. De rechter zegt dan na het vluchten van het trio in de speedboot: ''Kom mee, we gaan het paleis in Rotterdam waarschuwen.'' Is dat hem soms niet?
wonderer 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost Wat was uw aandeel in de serie De reis door Amerika? U staat op de aftiteling maar komt verder in de serie niet voor. Ik zie hem nergens staan op de aftiteling, maar goed. Het is al laat. Volgens mij aan de stem te horen is hij één van de twee agenten die door Bassie opgebeld worden terwijl de boeven aan het inbreken zijn. De rechter zegt dan na het vluchten van het trio in de speedboot: ''Kom mee, we gaan het paleis in Rotterdam waarschuwen.'' Is dat hem soms niet? Niet? Misschien niet op DVD dan? Ik meen me toch te herinneren dat ie bij een aflevering, volgens mij de laatste, op de aftiteling staat... ik heb het idee dat ie iets met de marechaussee van doen heeft, namelijk.
Joost 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost Oh ja... hoe zeker weten we eigenlijk dat Theo de krullenkop met de snor is? Voor hetzelfde geld is ie Wachtmeester Elsink. Kan iemand het even bevestigen, anders staat het zo stom... Misschien moet je er nog even bij vermelden dat je ervan uitgaat dat Theo de krullebol is, dan weet hij meteen of het zin heeft al die vragen te gaan beeantwoorden
wonderer 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost [..]Misschien moet je er nog even bij vermelden dat je ervan uitgaat dat Theo de krullebol is, dan weet hij meteen of het zin heeft al die vragen te gaan beeantwoorden Aan de aftitelingen te zien bij de verschillende Kroon afleveringen klopt het wel. En we weten zeker dat Elsink Jan Buitenga is. Dus volgens mij moet het wel de krullenbol zijn
'Robin' 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost Aan Aart de Heer (Andre du Lord) *lara*, Zijn de aantijgingen jegens uw adres juist? Aan Paul van Gorcum *baron*, Wat is de voornaam van Baron van Neemwegghe? Aan Hans Beijer *B100*, Wat is de echte naam van B100? Aan Paul van Soest *harry*, Hoe kent Handige Harry de Baron en hoe kent hij B100? Aan Danny Verbiest *danny*, Klopy het dat 'Samson' gebaseerd is op het personage 'Lara' in de Bassie en Adriaan-series (Lara en Samson zijn beiden bobtales)? Aan Hans Otjes *kapitein*, Bent u daadwerkelijk een Vlaming en klopt het dat u theatersketches heeft gedaan met Andre van Duin? Aan Aad van Toor *adriaan*= *aadbaron*, Waarom heeft u er (na de 'Schatkaart') voor gekozen de Baron te laten spelen door Paul van Gorcum en waarom is Vlugge Japie (gespeeld door uw broer Bas) uit de serie gehaald?; Vlugge Japie en B2 (Joep Dikmans 'Handy Fool') waren immers het leukste duo!
japio 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost Aan Aart de Heer (Andre du Lord) *lara*,Zijn de aantijgingen jegens uw adres juist? Aan Paul van Gorcum *baron*, Wat is de voornaam van Baron van Neemwegghe? Aan Hans Beijer *B100*, Wat is de echte naam van B100? Aan Paul van Soest *harry*, Hoe kent Handige Harry de Baron en hoe kent hij B100? ik vind dit eerlijk gezegd een beetje rare vragen. die eerste wordt natuurlijk nooit van zijn leven beantwoord. en die andere drie vragen hebben ze geen antwoord op, dan moeten ze iets verzinnen.
Lennert 20 mei 2004 gepost 20 mei 2004 gepost Aan Hans Otjes *kapitein*, Bent u daadwerkelijk een Vlaming en klopt het dat u theatersketches heeft gedaan met Andre van Duin? Ja hij heeft samen gewerkt met Andre van Duin, en nee het is geen vlaming maar Nederlander. Die vraag aan *danny* is
wonderer 22 mei 2004 gepost 22 mei 2004 gepost http://info.bassieenadriaan.nl/index.php?page=3012 Het meest uitgebreide interview tot nu toe, inclusief naschrift van Adriaan Geweldig gewoon, allemaal snel lezen!
heidbuurt 22 mei 2004 gepost 22 mei 2004 gepost http://info.bassieenadriaan.nl/index.php?page=3012 Het meest uitgebreide interview tot nu toe, inclusief naschrift van Adriaan Geweldig gewoon, allemaal snel lezen! Leuk interview!! Nu weten we ook gelijk hoe het zit met die meisjes die met Adriaan en Ina op de foto stonden, dat waren dus de dochters van Theo
Joost 23 mei 2004 gepost 23 mei 2004 gepost http://info.bassieenadriaan.nl/index.php?page=3012 Het meest uitgebreide interview tot nu toe, inclusief naschrift van Adriaan Geweldig gewoon, allemaal snel lezen! Wat een tof interview en leuk dat Aad zelf ook nog even reageert. Theo en hij zijn dus familie. Het familiekarakter van de series van B&A wordt hierdoor nog eens benadrukt!
Aanbevolen berichten