Hallo,
Ik verzamel al een tijdje retro games en alles wat daarmee te maken heeft, alleen ik merk de afgelopen jaren dat deze hobby steeds duurder wordt. Bij bepaalde zogenaamde retro winkels betaal je zelfs €50 of meer voor de standaard witte gameboy waar er miljoenen van gemaakt zijn.
Koningsdag is voor velen vaak een kans om goedkoop hun collectie uit te breiden. Helaas vergeet ik dat meestal of heb ik op dat moment geen geld. Maar nu probeer ik dus wat geld te sparen voor koningsdag eind volgende maand, alleen weet ik eigenlijk niet zo goed waar ik naar toe moet gaan. Ik wil niet mijn tijd verdoen in een plaats waar niemand wat interessants verkoopt qua retro games.
Ik woon in de buurt van Alphen a/d Rijn en Leiden, en ik vroeg me af of er misschien mensen zijn die een goede plaats weten om naar toe te gaan, wat niet te ver weg is. Ik heb geen auto en reis dus met het openbaar vervoer. Ook is het misschien handig om te weten wanneer ik teveel betaal voor iets, of wanneer iets goedkoop is. Dus als mensen daar advies over hebben is dat ook zeer welkom.
Hoop dat iemand mij hierbij kan helpen. Ben nog een beetje een newbie als het aankomt op rommelmarkten.